«ЧЕСНО» як ресурс для політичної обізнаності кожного громадянина

Щоб побудувати справжнє громадянське суспільство, в якому кожному громадянину важливо, що саме відбувається в державі та який сам своїми діями бере участь в управлінні нею, потрібно давати людям інформацію в найдоступніший спосіб. Окрім того, така інформація повинна бути правдивою, об’єктивною, критичною та не базуватися на якійсь окремій думці.

Ми пропонуємо вам для своєї політичної обізнаності, щоб зберегти час, застосовувати для перевірок кандидатів ресурс «ЧЕСНО», який став результатом роботи громадського руху «ЧЕСНО», метою якого є перевірка кандидатів на депутатські лави або президентське крісло на правдивість, корупцію та чесність.

Як користуватися «ЧЕСНО»?

Щоб перевірити того чи іншого політичного діяча, неважливо, як довго він на політичній арені. Вам потрібно:

· зайти до нас на сайт;

· вибрати потрібний розділ;

· внести у пошуковик дані кандидата або партії;

· читати;

· мислити;

· робити висновки.

Ці декілька кроків є запорукою того, що ви не проголосуєте просто так, що кандидатура, за яку віддасте свій голос, буде достойна того, щоб бути вашим представником та приймати закони й рішення від імені народу.

Хто і як працює на «ЧЕСНО»?

Для того, щоб дані, які публікуються на сайті, були найбільш правдивими й на сторожі інтересів народу, і люди, що співпрацюють з «ЧЕСНО», повинні бути з народу. Саме тому в нас діє команда активістів та волонтерів.

Деякі з наших журналістів є представниками інших громадських організацій, деякі просто самі від себе. Нас об’єднує спільна мета – надання правдивої, прозорої інформації про кандидатів на депутатські крісла та місце президента країни. Раніше ми вже проводили велику роботу по збору інформації про кожного з кандидатів, і тепер в нас є ціла бібліотека інформації, яку може подивитись кожна людина.

Що надає «ЧЕСНО» виборцям?

В тому вигляді, в якому політика є в Україні, дуже важливо, щоб народ безпосередньо мав змогу контролювати владу. Ми надаємо людям таку можливість. Завдяки роботі сайту можна подивитись інформацію щодо фінансування партій та кандидатів, те, як вони пов’язані з випадками корупції, які рішення приймали раніше, де і як були помічені.

Виборці можуть почитати біографії кандидатів, ознайомитися з аналітикою кожного з них, вибрати потрібну інформацію щодо партій та політичних організацій. Таким чином, завдяки сайту «ЧЕСНО» кожен громадянин може здобути незалежну та об’єктивну інформацію про політичну еліту країни.

Джерело: Chesno

Отзывы о компании «ЧЕСНО» як ресурс для політичної обізнаності кожного громадянина в каталоге сайтов Киева - URL.KIEV.UA

Leave a Reply

Your email address will not be published.