Туроператор Холидей Тур

Туроператор Холидей Тур
Туроператор Холидей Тур

«Холідей тур» сьогодні це сучасна універсальна туристична компанія, яка пропонує широкий спектр послуг для всіх груп клієнтів, активно бере участь в соціальному економічному житті країни. Ми пропонуємо відпочинок на кращих курортах готелях (2500 готелів) в світі. ми працюємо з провідними авіакомпаніями України міжнародні авіалінії.

Ми організуємо групові, індивідуальні, корпоративні, спортивні та VIP тури Ми пропонуємо 7 днів на тиждень, 24 години на добу онлайн замовлення турів квитків на регулярні рейси по всьому світу. Ми надаємо якісне обслуговування в більш ніж 224 курортах містах світу.

Місія цілі: Ми працюємо, щоб зробити «Холідей тур» кращою тур компанією для своїх клієнтів. Ми хочемо, щоб кожній людині, яка знаходиться на сайті компанії, приходить в офіси «Холідей тур», дзвонить в наш колл-центр, користується послугами компанії, подобалося бути клієнтом «Холідей тур». А для цього необхідно: надавати якісне обслуговування в будь-якому місці в будь-який час приділяти увагу побажанням клієнтів надавати максимальну турботу намагатися, щоб кожне наше рішення приймалося в інтересах наших клієнтів пропонувати саме те, що потрібно клієнтові, передбачатимуть його бажання Також ми допоможемо Вам оформити закордонний паспорт візу, забронювати готель словом все що потрібно сьогодні мандрівникам.

Офіційний сайт Холідей Тур

http://holidaytour.com.ua/

Адреса: Київ, вул. Велика Васильківська 66-б ( вул. Червоноармійська 66-б)

Наші телефони:

тел: (044) 223-41-70

моб: (050) 600-01-02

Купить товары или услуги Туроператор Холидей Тур в Киеве онлайн на заказ

Leave a Reply

Your email address will not be published.