URL – каталог сайтов Киева отзывы

URL – каталог сайтов Киева отзывы

Магазины, компании, фирмы, официальные сайты, отзывы, шубы, меховые жилеты, дубленки

URL – каталог сайтов Киева отзывы RSS Feed
 
 
 
 

шубы киев

Новини від “Всеосвіта”

Суспільно-національна освіта в освітніх закладах: директива між Міністерством освіти і науки та Європейським центром ім. Вергеланда

Неурядова організація ім. Вергеланда буде сприяти розвитку суспільної освіти в школах України за чотирма галузями.

ЄЦ буде допомагати Міністерству освіти і науки в застосуванні реформувальних чинників у освітній сфері, поширенню суспільної освіти, створенні Державних стандартів нового зразка на фундаменті компетентності, здійсненні нового оцінювання освітньої якості, а ще покаже власні напрацювання щодо організації процесу навчання. Вказаний документ про спільну діяльність підписали двадцять шостого червня цього року в столиці в рамках Всеукраїнської дискусії «Школа в умовах демократії». За оприлюдненою інформацією на сайті МОН: від Міністерства – в директиві поставив підпис Р. Греба, який виконує обов’язки заступника Міністра, а від неурядової організації – директор А.Перона-Ф’єльдстад.

https://fc.vseosvita.ua/000v59-606d-940x446.jpg

Під час промови на дискусії заступник міністра висловив подяку ЄЦ за той труд, який вони роблять в нашій державі щодо розвинення компетентнісної демократичної складової в освітніх установах. Це повністю задовольняє концепцію реформи освіти, яку зараз впроваджує Міністерство.

– Я хочу висловити слова вдячності цьому програмному процесу за нагоду брати участь у проекті ста двадцяти школам України, за готовність пробних програм навчання для середньої школи та поширення цифрових навичок освіти, – наголосив Р. Греба

Пані Ана підкреслила, що після підписаного Меморандуму стане можливим поглиблення ділових стосунків між Міністерством освіти і науки та центром ім. Вергеланда.

У.Т. Хорперстадом, що є посланником Норвегії в Україні – підмічено, що це одна з небагатьох великих програм, якій влада його держави сприяє.

– Для нас ця програма – значущий вклад у процес реформи освітньої ланки України. Норвежці в більшій мірі підтримують нас. Їх підтримка у цьому році становить більш як двадцять два мільйони євро.

– Особливу увагу ми звертаємо на програми, що впливають на гарний рівень врядування, права людини, верховенство правової діяльності, заходи, що спрямовані проти корупції, енергоефективні ресурси, європейську інтеграцію,– зауважив посол.

Програма «Шкільна демократія» (розрахована від сьогодні і до 2021-го року) – охоплення розраховане на сто вісімдесят шкіл.

Суть програми – демократизація освітньої діяльності, заохочення до спільної праці, розробка методичного забезпечення для того, аби громадянські компетентності формувалися.

Окрім цього, в планах розробити масові відкриті веб-курси для освітян.

Нині у ньому залучено майже сто двадцять освітніх закладів.

Фото запозичено з офіційного ресурсу МОН https://mon.gov.ua

Зареєструватися в електронному кабінеті для тих, хто вступає та буде отримувати освітній ступінь «Бакалавр» можна до кінця серпня

Мова йде, в першу чергу, за випускників, що вступають до вишів одразу після шкільних закладів зі свідоцтвом їх успішне завершення.

Для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» («Магістр» медичних, ветеринарних, фармацевтичних галузей) на заочну форму навчання та за контрактом реєстраційний процес у веб-кабінетах буде завершено о 18.00 тридцять першого серпня.

Листа з офіційним поясненням Міністерство освіти і науки розповсюдило серед всіх керівників ЗВО тридцятого липня.

Оприлюднена інформація на офіційному ресурсі МОН говорить про те, що саме у особистих кабінетах випускники матимуть можливість розсилати заявки до закладів вищої освіти у ті часові рамки, які регламентують Правила прийому, проте не пізніше ніж тридцятого листопада.

https://fc.vseosvita.ua/0016bj-7993-940x446.jpg

У разі, коли абітурієнт за якимись причинами не вкладеться у часові рамки, щоб зареєструватися в е-кабінеті до тридцять першого серпня, по завершенню цього терміну у нього буде можливість подати документи до вишу у звичайному форматі в паперовій формі.

Ми хочемо нагадати двадцять шостого липня закінчилось подання заявок для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» («Магістра» медичної, фармацевтичної та ветеринарної спеціальностей) на основі свідоцтва про успішне закінчення школи.

Проте, якщо говорити про інші напрями вступної кампанії, то вони тривають і нині. Як наприклад діє вступ за допомогою ОЦ «Донбас» та «Крим». Їх робота продовжиться майже до кінця вересня. Всі, хто проживає на непідконтрольних територіях і звернеться до таких організацій матимуть можливість навчатися у ЗВО без пред’явлення при вступі паспортного документу, атестату та результатів тестування.

Помимо цього триває реєстрація заявок на молодшого спеціаліста на базі повної загальної середньої освіти. Для цих абітурієнтів змога зробити весь процес подачі документації триватиме до восьмого серпня. Вони, якщо вступатимуть ще і додатково виконуючи творчі завдання мають час до першого числа того ж місяця. У таких вишах, де передбачена подібна ситуація триватиме прийом заявок вступу на «Бакалавра» («Магістра» медичної, фармацевтичної та ветеринарної спеціальностей) на базі освітнього рівня «Молодший спеціаліст» заочної форми навчання.

За узгодженим термінами ще продовжується вступ до магістратури (окрім тих фахів, які вимагали тестувань за аналогією Зовнішнього незалежного оцінювання) аспірантури та докторантури.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще не было)
Loading...Loading...
Ответить


Партнеры: Сайт Содружества Киевских Музыкантов - артисты и музыканты в Киеве. orchestra-music.com.ua
Скидки и акции на норковые шубы на сайте meha.kiev.ua

Рубрики

Ссылки