URL – каталог сайтов Киева отзывы

URL – каталог сайтов Киева отзывы

Магазины, компании, фирмы, официальные сайты, отзывы, шубы, меховые жилеты, дубленки

URL – каталог сайтов Киева отзывы RSS Feed
 
 
 
 

шубы киев

Принтери етикеток по доступной цене в Киеве

Принтери етикеток і штрих – кодів – це сучасні друкарські пристрої, без яких складно обійтися в галузі продаж та логістики. Вони призначені для маркування товарів, друку цінників, акційних пропозицій. Автоматизація всіх процесів дозволяє значно полегшити та прискорити робочий процес. Правильне маркування дозволить підвищити якість обслуговування і підняти Ваш бізнес на новий рівень.

Такі пристрої можуть відрізнятися за програмним забезпеченням, продуктивністю, наявністю додаткових опцій та аксесуарів. Кожен тип розроблений для певних умов роботи, тому перед тим, як зробити вибір, варто з’ясувати, для якої мети пристрій потрібен.

Яку кількість етикеток можна надрукувати на принтері?

Принтер друку поділяється:

  1. Настільні. Використовують у випадках, коли немає необхідності друкувати більше 5000 одиниць за день.
  2. Комерційні. Дозволяють регулювати якість друку за рахунок зміни розширення. Призначені для друку від 5000 до 20000 одиниць за день.
  3. Промислові. Мають високу швидкість друку, хороший обсяг пам’яті, високу продуктивність, здатні виготовляти більше 20 000 етикеток в день.
  4. Мобільні. Можуть працювати як автономно, так і від мережі, підтримують Wi-Fi, Bluetooth. Використовуються в невеликих торгівельних точках, складах, де швидкість друку не особливо важлива.

Ресурс, тип термоголовок, що використовується в сучасному обладнанні для друку штрих-коду

Термоголовка – це основний робочий механізм будь-якого принтера етикеток і штрих-коду. З часом ця деталь засмічується або зношується і потребує заміни. Термоголовки розрізнються за розширенням друку:

Термоголовки з розширенням 203DPI – використовуються в настільних та комерційних пристроях. Створюють якісний друк двомірних та одномірних штрих-кодів, ресурс такої термоголовки 25 км.

Термоголовки з розширенням 300DPI – найчастіше використовуються як в комерційних, так і промислових моделях принтерів. Виділяються підвищеною надійністю, швидкістю роботи. Середній ресурс 100 км.

Термоголовки з розширенням 600DPI – використовуються на промислових принтерах етикеток. Ці пристрої вважаються найпотужнішим. Можуть наносити зображення на поліетилен, картон, текстиль, пластик, папір. Робочий ресурс від 100 км і більше.

Протокол зв’язку

Підключити пристрій можна кількома способами:

1. Підключення до ПК або POS системи через інтерфейси – USB, RS232, LPT. За допомогою установки спеціального ПЗ, можна легко підключити принтер етикеток до 1С.

2. Підключення через Wi-Fi. Якщо у принтер вбудований модуль Wi-Fi, то немає необхідності використовувати дротовий зв’язок. В деяких моделях така можливість відсутня, при цьому існує спеціальний конвектор RS232-Wi-Fi, за допомогою якого можна забезпечити бездротовий зв’язок.

3. Підключення через сервер. Принтер можна підключити відразу до кількох пристроїв через Ethernet.

4. Підключення напряму. Є можливість підключити сканер штрих-код, принтер напряму, не використовуючи ПК.

Придбати принтер етикеток і штрих-коду в Києві можна в інтернет магазині «Технолоджик». Спеціалісти магазину допоможуть вам правильно встановити принтер етикеток, налаштувати за Вашими параметрами. Якщо у Вас виникнуть запитання відносно роботи і функції пристрою, ми з радістю допоможемо безкоштовною консультацією.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще не было)
Loading...Loading...
Ответить


Партнеры: Сайт Содружества Киевских Музыкантов - артисты и музыканты в Киеве. orchestra-music.com.ua
Скидки и акции на норковые шубы на сайте meha.kiev.ua

Рубрики

Ссылки