URL – каталог сайтов Киева отзывы

URL – каталог сайтов Киева отзывы

Магазины, компании, фирмы, официальные сайты, отзывы, шубы, меховые жилеты, дубленки

URL – каталог сайтов Киева отзывы RSS Feed
 
 
 
 

шубы киев

Як обрати жироспалювач

Коли людина вирішує знизити вагу свого тіла за рахунок позбавлення жиру або просто «підсушитися», часто зустрічається з «непосильним» завданням, адже процес спалювання жирів здається чимось дуже глобальним, важким і майже нездійсненним. Звичайно, цей процес тривалий і досить трудомісткий, адже будь-які зміни організму потрібно приймати і «переварювати» поступово, щоб нормально себе почувати. Але люди часто не мають терпіння в цій справі, і «схуднути до літа» вирішують в травні – при цьому нерідко шукають чарівну пігулку, щоб без праці і швиденько стати стрункою або рельєфним.

У цій статті піде мова про жироспалювачі, але не як про єдиний шлях до вирішення проблеми, а тільки як допоміжний засіб при цілеспрямованих фізичних навантаженнях – тренуваннях.

Отже, жіроспалювачі – це великий клас спортивного харчування, харчових добавок, який ділиться на кілька підкатегорій. До них відносяться термогеніки, стимулятори, блокатори жирів, рослинні екстракти, л-карнітин – основні. Різниця полягає в конкретному впливі на зайвий жир в організмі і в наявності або відсутності побічних ефектів (що дуже важливо).

Термогеніки по праву вважаються найпотужнішими серед усіх жироспалювачів, оскільки їх дія дуже відчутна на фізичному рівні. Складаються вони в основному з стимуляторів, компонентів, що підвищують теплопродукцію тіла, що розганяють метаболізм і пригнічують почуття голоду. Багато виробників заявляють про властивість «пасивного жироспалювання» в дні відпочинку між тренуваннями. Для бажаючих знизити вагу, лежачи на дивані і куштуючи булочки, це може здатися найпривабливішим варіантом, але їх чекає розчарування: так, кофеїн та інші стимулятори будуть виводити воду, і за рахунок цього трохи знизиться вага, але жир сам по собі не піде. Необхідна робота в тренажерному залі або інші фізнавантаження, а також хоча б мінімальне дотримання правильного раціону харчування.

Карнітин можна справедливо назвати найбезпечнішим і нешкідливим жироспалюючою речовиною, оскільки він допомагає спалювати жир безпосередньо під час фізичних навантажень – будь-яких: тренування в залі з залізом, біг, боротьба і навіть звичайна ходьба. Його дія полягає в тому, що він допомагає перетворювати зайві жирові відкладення в енергію. До того ж, карнітин зовсім не шкодить серцево-судинній системі, а, навпаки, зміцнює її. Головна перевага карнітину в тому, що процес відбувається поступово, але результати потім не зникнуть.

Блокатори жирів діють за рахунок того, що не дають новим жирам накопичуватися, а рослинні екстракти прискорюють обмінні процеси і регулюють обмін речовин. Більш ефективні в поєднанні з іншими жироспалюючими добавками.

Звичайно, головне при зниженні ваги – це правильно налагоджений раціон харчування (калорійність менше норми, вуглеводи переважно з низьким і середнім ГІ, велика кількість овочів і фруктів, бобових) і тренування. Але правильно підібраний і розумно споживаний жироспалювач прискорить процес і допоможе сформувати гарну фігуру.

Джерело


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще не было)
Loading...Loading...
Ответить


Партнеры: Сайт Содружества Киевских Музыкантов - артисты и музыканты в Киеве. orchestra-music.com.ua
Скидки и акции на норковые шубы на сайте meha.kiev.ua

Рубрики

Ссылки