URL – каталог сайтов Киева отзывы

URL – каталог сайтов Киева отзывы

Магазины, компании, фирмы, официальные сайты, отзывы, шубы, меховые жилеты, дубленки

URL – каталог сайтов Киева отзывы RSS Feed
 
 
 
 

шубы киев

Як зробити сайт більш популярним

Кожна людина в інтернеті є або користувачем, або власником сайту, і ці ролі можуть змінюватися. Можна сказати, що всі ми є учасниками інтернет-бізнесу. При цьому у сучасному світі конкуренція в інтернеті надзвичайно висока. При інтернет-пошуку практично будь-якого продукту або послуги в видачі з’явиться не одне, і навіть не один десяток сайтів. У такій ситуації користувач може вибирати, куди відправитися за тим, що він шукає.

На вибір користувача впливає ряд факторів, серед яких положення сайту у видачі, популярність інтернет-майданчика, рекомендації, відгуки та інше. Коли увагу користувача залучено, наступне завдання власника сайту – утримати його увагу, а також самого користувача на ресурсі. І ось тут можуть бути проблеми, якщо сторінки сайту загружаються дуже довго. Якщо веб-ресурс містить дійсно унікальну інформацію, можливо, користувач почекає. Однак, за статистикою, якщо очікування перевищує три секунди, більшість користувачів залишає сторінку. І це зрозуміло – адже час можна витратити з більшою користю і при цьому нічого не упустити, враховуючи вибір пропозицій.

Як же власнику прискорити свій сайт і не програти інтернет-битву? У цьому може допомогти перенесення сайту на хостинг на SSD дисках – пристрої, що запам’ятовують на основі мікросхем пам’яті. Вони прийшли на зміну застарілим накопичувачів і працюють більш ефективно. Це новий спосіб зберігання інформації сайту, який забезпечує швидке завантаження сторінок. Особливо актуальний це варіант для сайтів з широкою аудиторією.

Іншою причиною відсутності відвідувачів може стати небезпечність вашого сайту. Якщо на ньому передбачається авторизація, тобто запис персональних даних користувача, доречним буде придбати сертифікат безпеки SSL. До початку адреси вашого сайту додасться буква “s” – https – і це покаже користувачеві, що сайт захищений від крадіжки даних. Якщо коротко, принцип SSL протоколу полягає в шифруванні даних користувача, прочитати які можна тільки при наявності спеціального ключа. Реєструватися і робити покупки на таких сайтах більш безпечно, ніж на незахищених ресурсах. У підсумку, такі ресурси залучають більше уваги, ніж незахищені сайти.

Інтернет-ресурси, що працюють швидко та є захищеними – найбільш бажані серед користувачів. Це добавляє значних плюсів на відміну від веб-сайтів конкурентів, котрі про це ще не задумувалися.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще не было)
Loading...Loading...
Ответить


Партнеры: Сайт Содружества Киевских Музыкантов - артисты и музыканты в Киеве. orchestra-music.com.ua
Скидки и акции на норковые шубы на сайте meha.kiev.ua

Рубрики

Ссылки