URL – каталог сайтов Киева отзывы

URL – каталог сайтов Киева отзывы

Магазины, компании, фирмы, официальные сайты, отзывы, шубы, меховые жилеты, дубленки

URL – каталог сайтов Киева отзывы RSS Feed
 
 
 
 

шубы киев

Захист в інтернеті: що потрібно знати кожному

У наш час складно знайти людину, яка б не користувався інтернетом. Кожен з нас хоч раз залишав на якомусь сайті у всесвітній павутині свою персональну інформацію, будь то e-mail адресу або номер кредитної картки. На жаль, час від часу ця інформація переходить до рук інтернет-шахраїв. Це дуже неприємна ситуація – мало хто хотів би, щоб його персональні дані потрапили до рук сторонніх осіб і використовувалися ними в особистих цілях. Але невже всі сайти є підозрілими і в інтернеті взагалі не можна залишати будь-яку інформацію? Звичайно ж ні. Безліч сучасних сайтів працюють по протоколу https, що забезпечує безпечне з’єднання між сервером і комп’ютером користувача. Для захисту даних користувачів власники сайтів використовують SSL-сертифікати.

Як ви вже зрозуміли, основне призначення SSL-сертифіката – захист інформації, що передається через сайти. Цей сертифікат безпеки виключає можливість того, що вашими даними заволодіють інтернет-шахраї.

Як визначити наявність SSL-сертифікату на конкретному сайті? По-перше, його адреса буде починатися не з http, а з https, що означає роботу з безпечним протоколом. По-друге, в адресному рядку ви побачите зображення замочка – знак безпечного підключення. Також варто звернути увагу на підпис, що підсвічується зеленим – побачивши його, можете бути впевнені, що перебуваєте на офіційному сайті компанії, а не на шахрайському веб-ресурсі.

На жаль, в наш час шахраї нерідко підробляють сайти, вводячи в оману. Щоб уникнути таких випадків власники інтернет-бізнесу і замовляють SSL-сертифікати для своїх сайтів.

Якщо ви – власник сайту і ще не перейшли на безпечне з’єднання, вам варто про це замислитися. Сучасні пошукові системи вже починають впроваджувати алгоритми, згідно з якими доступ до «небезпечних» сайтів блокується, а користувачі замість розміщеного контенту бачать відповідне попередження. Зокрема, це стосується сайтів, де потрібна реєстрація або відправка даних через відповідні форми. Все це негативно позначається на відвідуваності незахищеного сайту, репутації бізнесу і, звичайно ж, на прибутку.

Якщо ви власник сайту, пам’ятайте, що SSL-сертифікат – не розкіш, а необхідність для сучасного сайту. Якщо ж ви часто заходите на різні сайти в інтернеті, уважно стежте за тим, де ви залишаєте свої дані – пильність та увага дозволять вам уникнути шахраїв та інтернет-злочинців.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1голосов, среднее: 5.00 out of 5)
Loading...Loading...
Ответить


Партнеры: Сайт Содружества Киевских Музыкантов - артисты и музыканты в Киеве. orchestra-music.com.ua
Скидки и акции на норковые шубы на сайте meha.kiev.ua

Рубрики

Ссылки