«Медичний центр ІГР» — найкраща клініка репродуктології у Києві

Медичний центр ІГР Київ - лікування безпліддя у жінок та чоловіків

Клініки репродуктивного здоров’я у Києві спеціалізуються на діагностиці та лікуванні безпліддя різних форм і видів, допомагають парам з діагнозом безпліддя народити здорову дитину.

­­Визнаний лідер у сфері репродуктивного здоров’я — «Медичний центр ІГР». Ми використовуємо передові допоміжні репродуктивні технології, методики, лабораторні та інструментальні методи досліджень, обладнання експертного рівня.

Клініка репродуктології IGR у Києві — це не тільки діагностика і лікування порушень фертильності, але й також значний обсяг профілактичних заходів, які дозволяють попередити безпліддя у жінок і чоловіків. Основні з них:

 • Своєчасна діагностика патологій репродуктивної системи у підлітковому віці.
 • Коректне лікування гінекологічних та урологічних недуг.
 • Відновлення регулярного менструального циклу.
 • Проведення хірургічних операцій для відновлення репродуктивної функції.

Коли варто звернутися до клініки IGR у Києві?

Безпліддя сімейних пар може виникати з різних причин. Неможливість зачаття може бути викликана:

 1. генетичними і андрологічними патологіями;
 2. трубним чинником;
 3. ендокринними порушеннями;
 4. гормональним збоєм;
 5. травмами;
 6. неправильним способом життя, ожирінням;
 7. спадковими факторами.

Клініка репродуктивного здоров’я у Києві дозволяє подолати проблеми всіма можливими способами, у тому числі за допомогою допоміжних репродуктивних технологій.

Для кожної пари складається індивідуальна програма обстеження і терапії для досягнення максимальної ефективності проведених заходів.

За якою допомогою можна звернутися до «Медичного центру ІГР»?

Сучасний центр репродуктивного здоров’я — це команда лікарів, професійний молодший медичний персонал, професійне обладнання, комфортні умови перебування. Ви можете записатися на прийом до фахівця у зручний час і отримати відповіді на усі запитання.

Ми спеціалізуємося на діагностиці та лікуванні простих і складних форм безпліддя у чоловіків і жінок, займаємося профілактикою і попередженням порушень репродуктивної сфери.

У клініці ведуть прийом кращі генетики, проводиться медико-генетичне діагностування. Ви можете здати необхідні аналізи і пройти інструментальні методи обстеження в умовах однієї клініки.

Ми прагнемо до того, щоб допомогти кожній бездітній парі впоратися з непростим діагнозом і народити одного або кількох малюків.

Пацієнти довіряють нам найцінніше — своє здоров’я, здоров’я майбутніх дітей. Детальна інформація про послуги клініки представлена ​​на офіційному сайті медичного центру www.igr.com.ua.

Наші конкурентні переваги:

 • Великий перелік медичних послуг.
 • Доступний прайс на послуги.
 • Індивідуальний уважний підхід до кожного пацієнта.
 • Передові методи обстеження і терапії.
 • Повна конфіденційність.
 • Кваліфікований медичний персонал, який постійно підвищує рівень кваліфікації.

Під час першого візиту до клініки варто взяти з собою результати зроблених аналізів, висновків лікаря, щоб фахівці клініки могли провести повний збір анамнезу і вже під час первинної консультації зробити перші припущення щодо можливих причин безпліддя.

«Медичний центр ІГР» — найкраща клініка репродуктології у Києві в Киеве и Украине

Отзывы про «Медичний центр ІГР» — найкраща клініка репродуктології у Києві

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *