Конструктор Лего Дупло — цікава та неймовірно корисна іграшка для вашого малюка

Діти приносять в дім щастя і радість! Це беззаперечна істина, яку просто неможливо оскаржити. Але, молоді батьки (особливо мами) іноді будуть трішечки не згодні з цим твердженням. Чому? Тому що в ті моменти, коли дитина в буквальному сенсі вилазить на голову, не даючи ні хвилини спокою, відчуття щастя і радості кудись безслідно зникає. В принципі, і це б не принесло значного дискомфорту, якби паралельно не доводилося готувати сніданок, обід, вечерю, прати одяг та білизну, прибирати, ходити за покупками та займатися багатьма іншими домашніми справами.

Єдиний вихід в таких ситуаціях — відволікти увагу дитини чимось цікавим. І першим спадає на думку телевізор, комп’ютер, планшет чи смартфон. Чадо буде дивитися якісь мультики чи навіть грати в ігри і може не давати про себе знати впродовж кількох годин. Та чи корисні такі заняття? Не дуже. А от якісний конструктор Lego Duplo не тільки відволіче малюка, а й зробить величезний вклад в його розвиток. Він цікавий і надзвичайно корисний. Це беззаперечний факт!

Характеристики та переваги Lego

Неодноразові дослідження вчених довели, що конструктори чи не найсильніше впливають на прискорення всестороннього розвитку малюків. Мова йде не лише про фізичні і розумові здібності, а й про психологічні та моральні якості. А якщо говорити про Лего, то вони нерідко стають найулюбленішими іграшками дітей.

Лего Дупло призначений для наймолодшої вікової категорії — від 1 до 5 років. Характеризується збільшеними розмірами деталей та їх невеликою кількістю (якщо порівнювати з іншими категоріями). Зазвичай їх менше сотні. Всі вони пофарбовані в яскраві кольори та мають привабливий зовнішній вигляд. Тому, дуже подобаються малюкам. В той же час вони абсолютно нешкідливі та безпечні.

Конструктори Лего Дупло досить різноманітні. Це будинки та споруди, легкові, вантажні та спеціальні автомобілі, трактори, екскаватори та інша спецтехніка, мотоцикли, літаки, тварини, люди. Багато моделей створені на основі мультфільмів, дитячих казок та ін.

Вас може налякати вартість конструкторів. Вона дійсно достатньо висока. Але, коли ви зможете самостійно оцінити якість та побачите, як нова іграшка сподобалася малюку, то відношення точно зміниться в кращий бік.

Як конструктор впливає на всесторонній розвиток

Науково доведено, що у дітей, які складають конструктори, швидко розвивається:

  • логічне мислення;

  • фантазія;

  • дрібна моторика.

Дитина, без перебільшень, стає розумнішою. В плані пришвидшення розвитку конструктор визнаний ефективнішим, ніж ліплення пластиліну і малювання. Але, крім цього, він розвиває і характер. Дитина стає впевненою в собі та в неї навіть з’являються лідерські якості. Працює це дуже просто. Під час малювання чи ліплення результат може сподобатися далеко не завжди. А от з різних деталей конструктора завжди виходить щось привабливе та цікаве. У малюка виробляється переконання, що в будь-якій справі він може домогтися хорошого результату. А тому не боятиметься пробувати робити щось нове. Крім цього, складаючи конструктор, дитина вчиться бути спокійною та терплячою.

Таким чином, купуючи конструктор, ви не тільки вирішите проблему з тим, чим зайняти дитину тут і зараз, а зробите величезний вклад в її майбутнє.

Конструктор Лего Дупло — цікава та неймовірно корисна іграшка для вашого малюка в Киеве и Украине

Отзывы про Конструктор Лего Дупло — цікава та неймовірно корисна іграшка для вашого малюка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *