Найочікуваніші новинки Apple 2022

Найочікуваніші новинки Apple 2022

Викриття таємничих продуктів на весняній конференції Apple 2022! 3 Mac з’являються в базі даних ЄЕС
Apple представила Євразійській економічній комісії три нові продукти Mac, а таємничі продукти будуть представлені на весняній конференції Apple 2022 року.

Очікується, що весняна конференція Apple 2022 відбудеться в березні. Нещодавно Apple знову представила для Євразійської економічної комісії (ECC) три нові комп’ютери Mac. Нові моделі – A2615, A2686 і A2681, одна з яких позначена як ноутбук MacBook. , що також означає, що на весняній конференції Apple з’явиться новий комп’ютер MacBook і Mac, а також iPhone SE 3 і iPad Air 5.

Загадкові продукти весняної конференції Apple 2022? 3 Mac з’являються в базі даних ЄЕС

Apple звикла подавати нові продукти в Євразійську економічну комісію ще до конференції, ще в середині січня минулого місяця в базі нормативних документів ЄЕС з’явилися підозрілі нові моделі iPhone SE3 і iPad Air 5, а нещодавно з’явилися три нові моделі.

Пристрої Mac

Хоча нормативні дані в базі даних ЄЕС чітко не показують деталі пристрою, неважко здогадатися, що це буде новий MacBook Air 2022 або 14-дюймовий MacBook Pro, за який довго ходили чутки, а інші два Mac, як очікується, будуть новим M1X Mac mini 2022 і оснащений 27-дюймовим комп’ютером iMac Pro від Apple M1 Pro.

Хоча на ринку ходили чутки, що комп’ютери Mac з’являться не раніше літа, Apple також може з’явитися раніше, щоб збільшити концентрацію ринку.

З минулого досвіду більшість компаній Apple представить нові продукти в ЄЕС за кілька місяців до випуску нових продуктів і можуть заздалегідь знати, які нові продукти Apple випустить протягом наступних кількох місяців. У нормативних документах ЄЕС зазначено три нові моделі. Mac , не всі з них будуть представлені на весняній конференції, дуже ймовірно, що деякі з них будуть випущені, а решта будуть зарезервовані до червневої конференції розробників.

Один з експертів сміливо спрогнозував, що якщо Apple представить на весняній конференції 2022 року два нових продукти із незмінним зовнішнім виглядом, iPhone SE3 і iPad Air 5, це точно не зможе залучити користувачів. Може викликати дискусію.

Очікуйте, що з’являться новий MacBook Air, Mac mini або iMac, причому перші два є найбільш імовірними, а 27-дюймовий iMac може бути зарезервований для наступної презентації WWDC. Якщо ви плануєте придбати apple техніку у Києві, Львові, Одесі, Харкові, Тернополі або в інших містах України — зверніться до фахівців сайту avic.ua, де вам запропонують найкращі моделі техніки Епл з гарантією.

Отзывы о компании Найочікуваніші новинки Apple 2022 в каталоге сайтов Киева - URL.KIEV.UA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.