Юлія Тимошенко /Yulia Tymoshenko/ Юлия Тимошенко

Юлія Тимошенко — український політик і бізнес-леді, яка двічі була прем’єр-міністром України — з 2005 по 2006 рік і з 2007 по 2010 роки. Вона також була кандидатом у Президенти України в 2010 і 2014 роках.

Тимошенко вперше стала відомою як ключова фігура в Помаранчевій революції 2004 року, під час якої відбулися масові протести проти фальсифікації виборів і остаточна перемога прозахідного кандидата Віктора Ющенка. Тимошенко була призначена прем’єр-міністром після обрання Ющенка та відіграла ключову роль у просуванні реформ, спрямованих на модернізацію економіки та політичної системи України.

Політична кар’єра Тимошенко була відзначена суперечками та юридичними проблемами. У 2011 році її ув’язнили за звинуваченнями в корупції, які багато хто вважав політично мотивованими. Вона була звільнена в 2014 році після усунення Януковича від влади, і з того часу вона продовжує активно брати участь в українській політиці.

Тимошенко відома своїми популістськими поглядами, і вона була активним прихильником тісніших зв’язків з Європейським Союзом і НАТО. Вона також різко критикує російську агресію в Україні та закликає посилити міжнародну підтримку боротьби України з підтримуваними Росією сепаратистами.

https://www.tymoshenko.ua/

Yulia Tymoshenko is a Ukrainian politician and businesswoman who served as the Prime Minister of Ukraine twice, from 2005 to 2006 and again from 2007 to 2010. She was also a candidate for President of Ukraine in 2010 and 2014.

Tymoshenko first rose to prominence as a key figure in the 2004 Orange Revolution, which saw mass protests against election fraud and the eventual victory of pro-Western candidate Viktor Yushchenko. Tymoshenko was appointed as Prime Minister following Yushchenko’s election and played a key role in pushing through reforms aimed at modernizing Ukraine’s economy and political system.

Tymoshenko’s political career has been marked by controversy and legal troubles. She was imprisoned on corruption charges in 2011, which were widely viewed as politically motivated. She was released in 2014 following Yanukovych’s ouster from power, and she has remained active in Ukrainian politics since then.

Tymoshenko is known for her populist views, and she has been a vocal advocate for closer ties with the European Union and NATO. She is also a strong critic of Russian aggression in Ukraine and has called for increased international support for Ukraine’s fight against Russian-backed separatists.

Юлия Тимошенко — украинский политик и бизнесвумен, дважды занимавшая пост премьер-министра Украины, с 2005 по 2006 год и снова с 2007 по 2010 год. Она также была кандидатом в президенты Украины в 2010 и 2014 годах.

Тимошенко впервые приобрела известность как ключевая фигура Оранжевой революции 2004 года, когда произошли массовые протесты против фальсификаций на выборах и в конечном итоге победа прозападного кандидата Виктора Ющенко. Тимошенко была назначена премьер-министром после избрания Ющенко и сыграла ключевую роль в продвижении реформ, направленных на модернизацию экономики и политической системы Украины.

Политическая карьера Тимошенко была отмечена спорами и юридическими проблемами. В 2011 году она была заключена в тюрьму по обвинению в коррупции, которое многие расценили как политически мотивированное. Она была освобождена в 2014 году после отстранения Януковича от власти и с тех пор остается активной в украинской политике.

Тимошенко известна своими популистскими взглядами и активно выступает за более тесные связи с Европейским союзом и НАТО. Она также является решительным критиком российской агрессии в Украине и призвала к усилению международной поддержки борьбы Украины против поддерживаемых Россией сепаратистов.

Отзывы о компании Юлія Тимошенко /Yulia Tymoshenko/ Юлия Тимошенко в каталоге сайтов Киева - URL.KIEV.UA

3 thoughts on “Юлія Тимошенко /Yulia Tymoshenko/ Юлия Тимошенко

  1. Журналисты сняли в аэропорту Вены лидера «Батькивщины» Юлию Тимошенко в компании бывшего министра энергетики Юрия Продана.

  2. ЮліяВолодимирівна» ми тебя ждем» слова Яйценюка в часи майдану, ви в колясці. я в вас вірив і на виборах був постійно за вас. Як ви дозволили цьому (єврейському байстрюку, не єврею бо в часи ссср єврей давав жити і іншим людям а цей «копил» по закарпатськи не дає жити нікому і вам також. уже Америка завела на нього ,Порошенка і Авакова папки про кражу і офшорні транзакції з фіндопомоги МВФ)і баптисту лисому Турчинову (циганському барону який через свої автозаправки створив циганські баптистські церкви по всій Україні, бо нормальні люди не вступоють в його «приватну конфесію ирода»іюду»після майдану поставити вас на коліна. Невже в дійсної леді україни,яка довела всьому світові,що україна змогла вийти з світової кризи 2008 року на білому коні, нема пороху в порохівницях,щоб позбутися Україні такого зрадника і злодія в зоконі похлеще «Баті»і «Кровосіса». Володимирівна щось робіть, на Вас і лише на Вас надіємося всі підприємці ,порядні промисловці інаселення всієї України! Знижуйте ці вбивчі для нації газові і електричні тарифи бо ми не перезимуємо до весни без людських жертв. Нас змушують ці шулери призупиняти діяльність до весни свої фірми із-за дорогого опалення, а це прямі збитки для себе і бюджету України!!! Дуже просимо надійтеся на нас і пробудіть свої дружні парламентські фракціі! Вас ПУТІН не зламав а чому Вас якісь»яцики»,»бабтисти»і «порохні»мають тормозити і принижувати і «відправляти в Гондурас по фальшивих «рейтингах» якщо Ви доказали .вмієте і знаєте керувати УКРАЇНОЮ як ніхто інший,тільки майте у всьому людську міру-не зловживайте!!! Вставайте бо можуть прийти «ЯНКИ» і тоді і Вам і нам точно КАМПЕЦ! Щоб Ви зрозуміли до нас в Закарпаття уже таємно прилетіли чартерними рейсами у свої вкрадені у народу резиденції робити вибори Медведчук і Шуфрич! То не чекайте і не мовчіть:або Ви знами зробимо Укрвїну для людей або вони без Нас і Вас зроблять концлагер для ВСІХ НАС. ЗАКАРПАТТЯ ЗА ВАМИ!!!

  3. Оче нужна помощь,был поставлен счетчик на газ за свои деньги в квартире. В квартире два собственика, и счетчик ставился без ведома одного из собствеников, и он против. Газконтора, на написаное заявление сказала, что в течении 2-3 дней решит вопрос. а теперь идут в отказ. Что делать ? Очень надо

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.