Найбільші заклади культури та мистецтва Києва / Крупнейшие заведения культуры и искусства в Киеве

  1. Національний музей історії України: Цей музей є одним із найбільших і найважливіших музеїв Києва, присвячених історії та культурі України. Їх веб-сайт http://www.history-museum.org.
  2. Національний художній музей України: Цей музей є одним із найбільших і найважливіших мистецьких музеїв України, де зібрано величезну колекцію українського та міжнародного мистецтва. Їх веб-сайт http://namu.kiev.ua/en.
  3. Київський національний академічний театр оперети: це один із найбільших театрів Києва, що спеціалізується на виставах оперети. Їх веб-сайт http://operetta.com.ua.
  4. Національна філармонія України: це один із найбільших концертних залів у Києві, де проводяться різноманітні музичні виступи, зокрема класична, джазова та народна музика. Їх веб-сайт http://filharmonia.com.ua.
  5. Мистецький Арсенал: це великий культурний центр у Києві, де проводяться різноманітні виставки, вистави та культурні заходи. Їх веб-сайт http://artarsenal.in.ua/en.
  6. Український національний музей Чорнобиля: Цей музей присвячений подіям, пов’язаним з Чорнобильською катастрофою, і є одним із найбільших музеїв Києва. Їх веб-сайт http://chnmuseum.org.
  7. Київський планетарій: це один із найбільших планетаріїв в Україні, який пропонує освітні програми та астрономічні виставки. Їх веб-сайт http://planet.org.ua.

Найбільші заклади культури та мистецтва Києва / Крупнейшие заведения культуры и искусства в Киеве в Киеве и Украине

Отзывы про Найбільші заклади культури та мистецтва Києва / Крупнейшие заведения культуры и искусства в Киеве

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *