Арсеній Яценюк /Arseniy Yatsenyuk/ Арсений Яценюк

Арсений Яценюк
Арсений Яценюк

Яценюк — український політик, який обіймав посаду прем’єр-міністра України з 2014 по 2016 рік. Яценюк був помітною фігурою в протестах, які призвели до усунення президента Віктора Януковича в 2014 році, і він був призначений прем’єр-міністром незабаром після усунення Януковича. від влади.

Під час перебування на посаді прем’єр-міністра Яценюк керував низкою реформ, спрямованих на модернізацію економіки та політичної системи України. Він також відіграв ключову роль у переговорах щодо припинення вогню з підтримуваними Росією сепаратистами на сході України.

Уряд Яценюка зіткнувся з низкою викликів під час його перебування на посаді прем’єр-міністра, включно з проблемою економіки та триваючим конфліктом з Росією. Він пішов у відставку в 2016 році на тлі зростаючої критики щодо того, як його уряд справляється з корупцією та економічними проблемами.

Після відходу з посади Яценюк продовжував брати участь в українській політиці, будучи лідером партії «Народний фронт» і виступаючи за тісніші зв’язки з Європейським Союзом і НАТО. Він також активно критикував російську агресію в Україні та закликав посилити міжнародну підтримку боротьби України з підтримуваними Росією сепаратистами.

Официальный сайт кондидата на пост Президента Украины, лидера политической партии «Фронт Перемен»   Арсения Яценюка.

http://frontzmin.org/

Arseniy Yatsenyuk is a Ukrainian politician who served as the Prime Minister of Ukraine from 2014 to 2016. Yatsenyuk was a prominent figure in the protests that led to the ousting of President Viktor Yanukovych in 2014, and he was appointed as Prime Minister shortly after Yanukovych’s removal from power.

During his time as Prime Minister, Yatsenyuk oversaw a number of reforms aimed at modernizing Ukraine’s economy and political system. He also played a key role in negotiating a ceasefire with Russian-backed separatists in eastern Ukraine.

Yatsenyuk’s government faced a number of challenges during his time as Prime Minister, including a struggling economy and ongoing conflict with Russia. He resigned in 2016 amid mounting criticism of his government’s handling of corruption and economic issues.

Since leaving office, Yatsenyuk has continued to be involved in Ukrainian politics, serving as the leader of the People’s Front party and advocating for closer ties with the European Union and NATO. He has also been a vocal critic of Russian aggression in Ukraine and has called for increased international support for Ukraine’s fight against Russian-backed separatists.

Арсений Яценюк — украинский политик, занимавший пост премьер-министра Украины с 2014 по 2016 год. Яценюк был видным деятелем протестов, приведших к свержению президента Виктора Януковича в 2014 году, и был назначен премьер-министром вскоре после смещения Януковича. от власти.

За время своего пребывания на посту премьер-министра Яценюк курировал ряд реформ, направленных на модернизацию экономики и политической системы Украины. Он также сыграл ключевую роль в переговорах о прекращении огня с поддерживаемыми Россией сепаратистами на востоке Украины.

Правительство Яценюка столкнулось с рядом проблем во время его пребывания на посту премьер-министра, включая проблемы в экономике и продолжающийся конфликт с Россией. Он ушел в отставку в 2016 году на фоне растущей критики действий его правительства в отношении коррупции и экономических проблем.

После ухода с поста Яценюк продолжал участвовать в украинской политике, выступая в качестве лидера партии «Народный фронт» и выступая за более тесные связи с Европейским союзом и НАТО. Он также открыто критиковал российскую агрессию в Украине и призывал к усилению международной поддержки борьбы Украины против поддерживаемых Россией сепаратистов.

Отзывы о компании Арсеній Яценюк /Arseniy Yatsenyuk/ Арсений Яценюк в каталоге сайтов Киева - URL.KIEV.UA

112 thoughts on “Арсеній Яценюк /Arseniy Yatsenyuk/ Арсений Яценюк

 1. коли нарешті наша влада почне думати й робити щось для народу?!ви продовжуєте збагачуватися,а ми ледь виживаємо;та згадайте нарешті скільки людей загинуло!будьте людяними,бо вже неможливо нормально жити,а так хочеться не виїжджати з України,створити тут сім’ю,народити й виховати дітей,але ви все це забираєте в молоді;БУДЬ ЛАСКА ЗАДУМАЙТЕСЬ!зробіть щось для покращення життя народу,а не збіднення людей,зрозумійте,що головний суд ще попереду,а там суддю не підкупити!!!

 2. Доброго дня,Арсеній Петрович!Мене цікавить питання на рахунок виплати стипендії в Жмеринському ВПУ…Чи були перераховані кошти меру Жмеринки?Чи все-таки кошти не були перераховані з Міністерства освіти взагалі?Скажіть будь-ласка за що нам студентам жити?Мало того,що стипендія мізерна,так тепер її не дають взагалі ніякої…

 3. Бензин кто оплачивать будет. Пока будеш на блины ездить?

 4. Вас турбує офіцер Збройних Сил України. Прошу віддати окреме розпорядження щодо користування волонтерськими транспортними засобами в період коли ми не в ротації. А саме, хочу попросити дати вказівку на дозвіл користування волонтерськими автомобілями на території України. Конкретний випадок: я постійно в ротаціях, два роки не бачив батьків, які живуть за 800 км. (таких як я дуже багато в різних кутках країни), і в цей короткий термін, коли я в районі постійної дислокації я чомусь не можу взяти автомобіль, на якому виконую задачі в АТО і в який вже вклав немало своїх грошей щоб з’їздити побачити батьків. Не бачу проблеми, якщо працівники ДАІ зупинять мене на чорних номерах, і я надам їм посвідчення діючого офіцера і посвідчення учасника бойових дій, для подальшого пересування по території України. Я розумію, що багато хто зловживає різними дозволами але давайте рухатись в бік Європи – хай кожен особисто відповідає за свої вчинки, а не так як залишилось у нас в ЗСУ: солдат провинився – винуваті всі від командира частини до командира відділення, крім солдата.

 5. Мир спасёт доброта… А зло, будет уничтожено
  своими же методами.

 6. Я есть ад, и я есть рай.
  Я есть зло, и я добро.
  Я есть Бог, и Сатана.
  Я ваше проклятье.
  Я ваше отражение.
  =Встречайте я пришёл=…
  ****************************************
  -Ты уж Господи прости, но дай порядок навести. Отойди и не мешай, похозяйничать мне дай. Позволь шобло растереть и развеять по ветру. Эту паству всю твою. Ведь достали уже в край. Ты уж Боже извиняй, но в рай отправить мне их дай. А я тебе и сам спою.
  -Аллилуйя, мать твою…

 7. Письмо на телевидение на свободу слова
  февраль 2009год

  Добрый вам день люди ! пишет вам (*** ) Нет, не с жалобой у меня как раз все в порядке, я то у себя порядок в доме уже давно навёл — а так как делать мне , у себя больше нечего , а без дела сидеть не привык.
  -так уж и быть наведу порядок и на земле . Буду писать и на русском и на украинском
  и немного на английском — все другие пускай извиняют ,- не владею, -Пардон.
  Итак-20заповедей:
  1. цiну маэ тiльки земля i те, що приносить прибуток чи экономiю.
  2 А гривнi курс завжди один -В 2 рази бiльший- за чужий.(1гр-2$).
  3 на роботу приймати й без диплому-коли знаэ своэ дiло.
  4 в школах не вчити, а платно читати лекцi ,що кому подобаеться,
  -платiть-i слухайте-i нi якых экзаменiв,хочете ,щоб розповiли-платiть!!
  5 медицина-платна,а от лiки ,нехай держава допомага
  6.полiтикам-Аминь
  7.телебачення-выписувати як газети,на рiк
  8. держава — нiкого не-Спонсируэ!!
  9. в армiю-тiльки добровiльно!!
  10. транзыт газу- за долги
  11. -куповати людям в магазинах по чекам…- Банки -(коррупция) -Аминь.
  12 .убрати-вибори-перевибори,-мобiльний звязок дозволяе — — Аминь.
  13. Президент ,-вiйны нема а вiн в засадi(Ющенко) -Вирiшуйте самi ,-менi вiн не треба
  14 так молитись непотрiбно,-нашi душi вже там-продали всi за золото
  15 золоту-цiна 1гр.-1гр. выдно як божий день- Рекламма — -Амiнь
  16.так шахтарi i аграрii-де ви нашi великомученики?-Честь ВАМ
  й хвала, дорогi вы нашi. Живiть.-хай здохне сатана !
  17)так — БОГ де ти там заховавсь?-вродi чоловiк а iмя яке ладно голубе ти мiй,живи. Любов — Амiнь
  18. ну сатанi вже казав, а вiн же любить контрольний пострiл,будь ласка,
  с чим прийшов , вiд того i помреш .. ЗЛО Амiнь- Амiнь- Амiнь- Амiнь!!

  19 -яблук зiрвала жiнка, я купив золото для жiнки ,хай носить..
  -а вмене золота зовсiм нема .- Проклятю -АМИНЬ!!
  20. вродi все зробив,а про ГОСПОДА як завжди забув, ДЯКУЮ за пiдсказки ,сам би
  не допетрав,да i нiколи було свойiх дiлов выстачало,виходить продаэмо уже онукiв
  -от халепа, выбачай так вийшло .
  От тiльки молитись тобi без душi
  сам розумiэш,ну як хотять нехай так i роблять. АМИНЬ..
  Ну а теперь землякам-людям. Извините , что так долго ждали -привычка делать
  так чтобы потом не переделывать и по порядку, -выкопал колодец, посадил сад,
  завел семью, жена, дочь, 2сына. Построили дом со всеми удобствами,
  привыкли делать и ремонтировать всё своими руками, Высылаю вам видео
  Будьте здоровы!!-(2009год)
  Да, за иностранцев забыл:

  1)In all countries their own currency -в 2 times above than any another is appreciated only currency..

  2) The price of gold of -1 grammes =1 $ (or converted) ..

  -We are sorry — for crisis.. Ukraine.. All good.! (2009 год)

 8. Арсений Петрович! Отчитайтесь перед народом, ку да делись1,5 трильО на ДОЛГА.?

 9. Арсений Петрович Отчитайтесь перед людьми. кудаушло 1,5трильона долга? На что они потрачены? И не заливайте по воскресеньям то, что Вами много сделано. Народ с кпждим днем нищает. а багатеете Вы и Вам подлбные.

 10. Светлана
  арсеній петрович не можу написати шановний, бо поваги від народу ви не отримали, а от побажань, щоб ви там всі здохли предостаточно.
  Ви кажете,шо Україна гідна держава. Питання: ДЛЯ КОГО? Бо якщо гідність-це бідність ,тоді згодна-ми живемо в «гідній» державі.
  Нас грабували 24 роки,але так як робите ви «гопники» ще ніхто не робив.
  Розвалюєте і знищуєте віру в майбутнє- за це вам прощення не буде.
  СХАМЕНІТЬСЯ! Побійтеся Бога, чи ви думаєте, що й там все буде безнаказано.
  Не надійтеся. БАЖАЮ ГОРІТЬ ВАМ В ПЕКЛІ,за все,що ви зробили «хорошого» і ще зробите, за весь той біль, який ви принесли людям і ще принесете.
  А ще бажаю вам,щоб ви діждалися,коли вас винесуть «за яйця» не тільки з трибуни, а й з НАШОЇ ДЕРЖАВИ разом з порошенком і всіма вашими «народними» депутатами.
  Може без вас наша Україна дійсно стане ГІДНОЮ ДЕРЖАВОЮ. Може без вас наш народ заживе ГІДНО.Може без вас наш народ заживе ЩАСЛИВО. Може без вас наш народ заживе БАГАТО. Та без вас наш народ просто ЖИТИМЕ!!!
  З великою неповагою до вас ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.