Важливі авто, мото та авіа сайти для киян / Важные сайты для киевлян в области авто, мото, авиа

Авіація:

  1. Антонов — https://www.antonov.com/en — це офіційний сайт Антонов, українська авіабудівна компанія, відома виробництвом вантажних літаків Ан-124 та Ан-225.
  2. Авіакомпанія «АероСвіт» — http://www.flyuia.com/eng/ — це офіційний сайт авіакомпанії «АероСвіт», української авіакомпанії, яка виконує як внутрішні, так і міжнародні рейси.

Автомобільні:

  1. УкрАВТО — http://www.ukravto.ua/ua/ — Це офіційний сайт УкрАВТО, української автомобільної компанії, яка виробляє та продає різні типи транспортних засобів, включаючи легкові, вантажівки та автобуси.
  2. Auto.RIA — https://auto.ria.com/en/ — це популярний сайт купівлі-продажу нових і вживаних автомобілів в Україні, в тому числі в Києві.

Мото:

  1. Moto House — https://mototeam.com.ua/ — це популярний сайт для покупок і продаж мотоциклів в Україні, в тому числі в Києві. Вони також пропонують послуги прокату мотоциклів і ремонтні майстерні.
  2. MotoStyle — https://www.motostyle.com.ua/ — це ще один популярний сайт купівлі-продажу мотоциклів в Україні, в тому числі в Києві. Вони також пропонують аксесуари для мотоциклів та одяг.

Важливі авто, мото та авіа сайти для киян / Важные сайты для киевлян в области авто, мото, авиа в Киеве и Украине

Отзывы про Важливі авто, мото та авіа сайти для киян / Важные сайты для киевлян в области авто, мото, авиа

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *