Важливі фінансові сайти для киян / Важные финансовые сайты для киевлян

  1. Kyiv Post — https://www.kyivpost.com/ — це англомовна газета який висвітлює новини та події, пов’язані з бізнесом, фінансами та політикою в Україні, включно з Києвом.
  2. Ліга Бізнес Інформ — https://biz.liga.net/ — це популярний українсько- мовний веб-сайт ділових новин, який охоплює широкий спектр тем, пов’язаних з фінансами, економікою та політикою в Україні.
  3. Finance.ua — https://finance.ua/ — це україномовні фінансові новини та інформація портал, який надає новини, аналітику та дані про різні аспекти української економіки та фінансових ринків.
  4. Простобанк Консалтинг — https://en.prostobank.ua/ — це україномовний фінансовий портал, який надає інформацію про банківські послуги, фінансові продукти та інвестиційні можливості в Україні.
  5. Українська біржа — https://ux.ua/en/ — це офіційний сайт Українська біржа, яка є основною фондовою біржею України. Веб-сайт містить інформацію про ринкові новини, обсяги торгів та інші відповідні дані.
  6. Національний банк України — https://bank.gov.ua/en/ — Це — офіційний сайт Національного банку України, який є центральним банком України. Веб-сайт містить інформацію про монетарну політику, банківське регулювання та інші фінансові питання в Україні.
  7. Міністерство фінансів України — https://mof.gov.ua/en/ — Це офіційний сайт Міністерства фінансів України, яке відповідає за управління державним бюджетом, державними фінансами та інші фінансові питання в Україні.

Важливі фінансові сайти для киян / Важные финансовые сайты для киевлян в Киеве и Украине

Отзывы про Важливі фінансові сайти для киян / Важные финансовые сайты для киевлян

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *