Найбільші безкоштовні сайти та інтернет сервіси для киян / Крупнейшие бесплатные сайты и интернет-сервисы для киевлян

  1. Google — https://www.google.com.ua/ — Google є популярним пошукова система, за допомогою якої можна знайти інформацію практично про будь-що в Інтернеті, включаючи новини, події, продукти та послуги в Києві.
  2. OLX — https://www.olx.ua/ — OLX — популярний онлайн-ринок, де люди може купувати та продавати товари, включаючи електроніку, меблі, одяг та автомобілі, у Києві та по всій Україні.
  3. Facebook — https://www.facebook.com/ — Facebook є популярною платформою соціальних мереж, яка дозволяє людям спілкуватися з друзями, родиною та бізнесом у Києві та за його межами. Це також платформа для обміну новинами, подіями та іншою інформацією.
  4. Instagram — https://www.instagram.com/ — Instagram – це місце для обміну фотографіями та відео додаток, який дозволяє людям спілкуватися з іншими в Києві та за його межами, обмінюючись зображеннями та відео.
  5. WhatsApp – https://www.whatsapp.com/ – WhatsApp – популярна програма обміну повідомленнями, яка дозволяє люди можуть надсилати текстові повідомлення, здійснювати голосові та відеодзвінки та обмінюватися файлами з іншими в Києві та за його межами.
  6. Viber – https://www.viber.com/ – Viber – ще одна популярна програма обміну повідомленнями, яка дозволяє люди можуть надсилати текстові повідомлення, здійснювати голосові та відеодзвінки та обмінюватися файлами з іншими в Києві та за його межами.
  7. Uber – https://www.uber.com/ – Uber – популярна програма для обміну поїздками що дозволяє людям у Києві швидко та легко замовляти поїздки у місцевих водіїв за доступними цінами.
  8. Bolt — https://bolt.eu/en/ — Bolt (раніше Taxify) є ще одним популярним додаток для обміну поїздками, який працює в Києві та дозволяє людям замовляти поїздки у місцевих водіїв.
  9. Карти Google — https://www.google.com/maps/ — Карти Google є популярний картографічний онлайн-сервіс, за допомогою якого можна знаходити маршрути, досліджувати райони та відкривати підприємства в Києві.
  10. YouTube — https://www.youtube.com/ — YouTube є популярною платформою для обміну відео який можна використовувати для пошуку розважального, новинного та освітнього контенту, пов’язаного з Києвом та Україною.

Найбільші безкоштовні сайти та інтернет сервіси для киян / Крупнейшие бесплатные сайты и интернет-сервисы для киевлян в Киеве и Украине

Отзывы про Найбільші безкоштовні сайти та інтернет сервіси для киян / Крупнейшие бесплатные сайты и интернет-сервисы для киевлян

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *